WWE
WWE
WWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Smackdown vs Raw 2010 Emülatör

2 posters
YazarMesaj
The Joker
Admin
Admin
The Joker

Smackdown vs Raw 2010 Emülatör Empty
MesajKonu: Smackdown vs Raw 2010 Emülatör   Smackdown vs Raw 2010 Emülatör Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:30 pm

Ürünler:
Merhaba Arkadaşlar herkezin çok istedigi smackdown vs raw 2010 u pc de çalıştırmayı gösterecegim.Oyun ps 3 deki gibi degildir ps 2 lidir fakat sadece görüntüsü kalitesi düşüktür.Alttaki adımları izleyiniz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EMULATÖR

Arkadaşlar ilk önce emülatörü yüklüyoruz

Not : Emülatör üzerinde ayarlama yapmak istemiyorsanız kendisi zaten ayarlıdır.Emülatörü çalıştırmadan önce ; Emülatör genel bilgi bölümünde bulunan Bios ve memcards klasörlerini indirip , indirilen emülatör klasörü içine atmalısınız.Aksi taktirde emülatör çalışmaz.Zaten elinde Bios ve memcards'ı bulunan arkadaşlar kendi bios ve memcards klasörünü emulatör içine atabilirler

EMULATÖR LİNKİ:http://www.tekdosya.com/files/OW41380FG/feba10ee7fe93ffa115343f967acff80/Pcsx2_0.9.6.rar.html
MEMCARD-BİOS LİNK:http://www.tekdosya.com/files/YV41379UI/91b657b70639b0e90396e901fb2d12cf/Bios___Memcards.rar.html

BU 2 SİNİ İNDİRİP RAR DAN ÇIKARIP BİOS-MEMCARD KLASÖRÜNÜ EMULATÖRÜN KLASÖRÜNE ATIYORUZ(Pcsx2 0.9.6) İÇİNE.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UTORRRENT
Utorrent toreetn dosya indiricidiir az sonra verecegim svr 2010 linkini onunla indiriceksiniz.
Utorrent i indiriyoruz link:http://www.tamindir.com/program/5724/uTorrent.htm

Kuruyoruz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
svr 2010
Link:http://www.torrents.net/torrent/3903/WWE-Smackdown-Vs-Raw-2010-[NTSC]-[English]-[PS2DVD]-[www-consolasatope-com]/

Bunu aynen şöyle indiriyoruz
https://2img.net/r/ihimizer/i/adszyp.jpg/

yüklenişi yaklasık 4 saat sürer unutmayın utorrent le indiriyoruz.Yoksa olmaz resme iyi bakın gelen herseye evet diyin.Daha sonra inecektir.İçindeki rarlı wwe smackdown vs raw 2010 u kalıp dosyası yapacagız.Altta kalıp dosyası nasıl yapılır var.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kalıp dosyası nasıl yapılır
Nero ile anlatım;
1)neroyu aç
2)ardından backup a gir
3)burn image to disc e tıklayın
4)Ardından 2 pencere aılır open adlı pencereden svr 2010 klasörünü bulun içinde rarlı smackdown vs raw 2010 klasörüne tıklayın ve aç diyin.
5)Ardından o pencere kapanır alttaki çıkar.
6)current recorder yazan yere gelin orada image recorderi secin
7)sonra burn a tıklayın
8)DOSYAYİ YAKMAYA BAŞLIYOR.
9)KAYDET PENCERESİ AÇILIYOR
10)Masaüstüne kaydediyoruz onu simliyoruz işlem bitince neroyu kapatıyoruz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OYUNU NASIL AÇACAGIZ

İlk önce emulatör klasöründen pcsx2 0.9.6.exe klasörünü aççıyoruz.
Ardından bir sayfa açılıyor
Üsste dosya yazıyor tıklıyoruz ardından cd/dvd yürüte tıklatın

Orada bir sayfa çıkacak
DAHA DEMİN YAPTIGIMIZ KALIP DOSYASINI BULUP ÇİFT TIKLAYACAGIZ.

VEEEEEEE İYİ OYUNLAR......................

BUNDAN SONRAKİ ALINTIDIR

MİNİMUM SİSTEM

İşletim sistemi : Windows Xp , Vista , 7

İşlemci : İntel Pentium 4 veya Amd Athlon64

Ram : 512 Mb

Ekran Kartı : Nvidia Fx 5 serisi veya Ati Shader Model 2.0 destekli(Sanırım Beyhan sistemim düşük demişti ama galiba kaldırır tabi bilmiyorum işte)

TAVSİYE EDİLEN SİSTEM

İşletim sistemi : Windows XP , Vista , 7

İşlemci : İntel Core 2 Duo 3.2 Ghz veya daha hızlısı

Ram : Xp 1 Gb , Vista 2 Gb veya daha fazlası

Ekran Kartı : Nvidia 8600 GT veya daha iyisi

SİSTEMLERLE İLGİLİ NOTLAR

Not : İşletim sistemi , İşlemci hızı ve Ram Kapasitesini Bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler diyerek görebilirsiniz.

Not : İşlemcinizin kaç çekirdek olduğunu görmek için Görev yöneticisine veya aygıt yöneticisinden işlemciler bölümüne bakarak anlayabilirsiniz.

Not : Unutmayalım ki Emülatörde esas olan İşlemci'dir.Özellikle çift ve daha fazla çekirdekli işlemcilerde performans , konsolu aratmayacak cinsten...

Not : Ekran kartı markanızı öğrenmek için Bigisayarıma sağ tıklayıp özelliklere gelin.Xp kullanıcısıysanız donanım sekmesinden aygıt yöneticisine tıklayın.Görüntü bağdaştırıcısına tek tıklayın altında ekran kartı markanız yazacaktır.Eğer Driver versiyonu öğrenmek istiyorsanız ekran kartı markanıza tıklayarak öğrenebilirsiniz.Vista ve 7 kullanıyorsanız Özellikler penceresinin solunda aygıt yöneticisine girin.Daha sonra Xp'deki gibi adımları takip edin.

Not : Emülatör için Ekran kartında önemli olan Directx ve pixel shader versiyonudur.Tabiki diğerleride önemli fakat bu 2 özellik yüksekse görüntü kalitesini doğrudan etkileyecektir.

VE BİR NOT:
Arkadaşlar emülatörler geliştikçe içerikleri yeni kodlarla dolmaktadır.Sisteminizde güncel emülatörleri çalıştırmak için artık güncel yazılımlar kullanmalısınız.Pcsx2 emülarünün programlama dili olan "C" , windows içinde çok önemli bir yazılımdır.Bu program ile güncel Directx mutlaka ama mutlaka emülatör için Pc'nizde kurulu olmalıdır.Zaten kurulu olsa bile güncellemeniz şiddetle tavsiye olunur.Ayrıca sisteminizde Güncel ekran kartı driver'ları ile güncel .net framework 3.5 gibi önemli yazılımların bulunması zaruriyettir.
Not:Face'den alıntıdır.Yorumlarınızı esirgemeyin.
https://wwemanyaklari.yetkinforum.com
Kane
Moderator
Moderator
Kane

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw 2010 Emülatör   Smackdown vs Raw 2010 Emülatör Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:41 pm

Vayyy Hemen indiriyorum Very Happy +rep
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw 2010 Emülatör   Smackdown vs Raw 2010 Emülatör Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 8:22 pm

Bunu ben diğer forumda ilk c.box da sölemiştim Smile Herkes benden alıyor yavv Very Happy
The Joker
Admin
Admin
The Joker

MesajKonu: Geri: Smackdown vs Raw 2010 Emülatör   Smackdown vs Raw 2010 Emülatör Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 2:14 pm

Fearless demiş ki:
Bunu ben diğer forumda ilk c.box da sölemiştim Smile Herkes benden alıyor yavv Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
https://wwemanyaklari.yetkinforum.com

Smackdown vs Raw 2010 Emülatör
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 30.07.2010 smackdown
» Smackdown 20 Ağustos 2010
» smackdown vs raw 2010 crate superstar modu
» Smackdown Şampiyonları..!
» Smackdown Roster